Paslaugos

Konsultacijos

Padėsime Jums visuose aplinkotvarkos darbų etapuose. Nuo aplinkotvarkos projekto parengimo, sklypo suskirstymo į funkcines zonas, medžiagų, augalų, laistymo, sodo apšvietimo sprendimų pasirinkimo iki techninių patarimų kaip būtų geriausia tai atlikti ir kokių klaidų nepadaryti proceso metu.

Naujos vejos įrengimas

Ko gero, be vejos prie namo neapsieisite. Taupysime laiką ir klosime jau užaugintą? Sėsime? Įrenginėsite patys ir reikia tinkamo sėklų mišinio? Įvardinkite savo norus bei prioritetus ir padėsime rasti optimalų sprendimą konkrečiai situacijai.

Automatinių laistymo ir drėkinimo sistemų įrengimas

Pasaulis keičiasi. Klimatas irgi. Paskutinėmis vasaromis kondicionierius namuose vasarą tampa labiau reikalingas nei šildymo sistema žiemą… O vejai ir augalams reikia vis ilgesnių laistymo periodų. Suprojektuosime ir įrengsime tokią augalų ir vejos laistymo sistemą, kuri padės, o ne trukdys Jums gyventi.

Augalų sodinimas

Jei turėsite veją – ko gero norėtųsi bent kažkiek augalų. Kuo anksčiau apie juos galvosite ir atliksite parengiamuosius darbus galbūt jau namo statybų eigoje, tuo mažiau rūpesčių ir išlaidų bus ateityje. Net jei tai bus tik tujų gyvatvorė mažyčiame naujai pastatyto kotedžo kieme. Kartais ir čia tenka kviestis į pagalbą ekskavatorius...

Prekyba

Jei aplinkos darbus atliekate patys galime Jums suprojektuoti ir pasiūlyti kokybišką Hunter laistymo sistemą, padėti išsirinkti ir įsigyti kokybiškų vejos sėklų mišinių, trąšų, pušų žievės mulčio, STIHL ar Husqvarna vejos robotų, įvairių lauko apšvietimo sprendimų bei kitų prekių susijusių su mūsų teikiamomis paslaugomis.

Meniu